Bizimle iletişim kur
Ryan Tan

Telefon numarası : 86-13825752088

Naber : +8613825752088

YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD

YAOAN PLASTİK MACHINERY CO., LTD

  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar YAOAN, ANFU No. Çalışanları 300~500
Yıllık satış 16,000,000-30,000,000 Yıl kurulan 1980
İhracat p.c 50% - 60%
Giriş

 


YAOAN şirketi, 1980'lerin başında kurulan, önceki adı: DONGGUAN CITY ANFU PLASTIC MACHINE FACTORY;Çin ünlü imalat şehirde bulunan: Dongguan;bağımsız Ar-Ge, üretim ve satış sonrası servis güçlü bir kapasiteye sahip bir plastik makine üreticisidir.

Teknik yenilikleri keşfetmede süper kaliteye ve sıkı çalışmaya dayanarak;hükümetimizden 'ÖZEL YÜKSEK TEKNOLOJİ İŞLETMELERİ' 'GUANGDONG GUANGDONG PROINCE ÜNLÜ MARKA', 'EMPOLYEE MEMNUNİYET KURUMU', 'SÖZLEŞME KARŞILIKLI VE GÜVENİLİR KURUMSAL' gibi çeşitli onurları vardır. "ISO9001 ”, 'ISO14001' ve 'CE' (Avrupa güvenlik sertifikası);Birçok teknik patente sahiptir ve plastik ekstrüzyon makineleri alanında birçok teknik araştırma başarısı ve teknik standartlar üst düzeydedir.

YAOAN, 30 yılı aşkın bir süre boyunca, tüm dünyadaki süper üreticilere 10.000.00'dan fazla süper kaliteli ekstrüzyon ekipmanı seti ve mükemmel satış sonrası hizmeti başarıyla sunmuştur;Kalite ve hizmet, müşterilerin çoğu tarafından kabul edilmektedir.

Ürünlerimiz bu alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır: İnşaat, tarım, tıbbi bakım, ulaşım, elektronik, tekstil, ambalaj, mobilya vb. Her büyük makine kategorisi için özel Ar-Ge ekibi kurulmuş ve imalat çeşitli özel özelleştirilmiş gereksinimleri karşılamak için.

Güçlü ve yetenekli bir üretici olarak YAOAN, birkaç uzman teknik ekibe, 80000 metrekareden fazla fabrika alanına yatırım yapan, onlarca ithal büyük ölçekli CNC ve gelişmiş çelik lazer kesim merkezlerine vb. Sahiptir. Güçlü teknik kapasite ve ileri mühendislik ekipmanları, makinelerin teslimatını sağlar. kaliteli ve zamanında.

Her makine, sevkıyatından önce iyi kalitede aşağıdaki işlem adımlarını gerçekleştirmiştir: ilk olarak, satış öncesi dikkatli iletişimden sonra müşterinin özel gereksinimlerini anlamak;sonra uzman ekibin Araştırma ve tasarım, daha sonra her üretim adım ve süreç üzerinde sıkı kontrol;son olarak ilgili bölümlerin başarılı test ve devreye alma;Bu işlem makine standardımızı sağlar: hassasiyet, kararlılık, yüksek verimlilik!

Geçmiş
YAOAN şirketi, 1980'lerin başında kurulan, önceki adı: DONGGUAN CITY ANFU PLASTİK MAKİNA FABRİKASI; Çin ünlü üretim şehrinde bulunan: Dongguan; bağımsız Ar-Ge, üretim ve satış sonrası servis güçlü bir kapasiteye sahip bir plastik makine üreticisidir.

Eski fabrika:

Hizmet
İyi niyetle, satış sonrası hizmet sorumluluğu üzerine çalışmak için samimi, hevesli bir tutum

Provdie teknik destek ve Toyota USA fabrikasına satış sonrası servis

Mühendisimiz makine kurulumu için Hintli müşteri fabrikasındaydı

Ekibimiz
YAOAN Satış Ekibi

Tanınmış 30 Olağanüstü Kadro