Bizimle iletişim kur
Ryan Tan

Telefon numarası : 86-13825752088

Naber : +8613825752088

YAOAN Vietnamplas 2019'a katıldı

October 8, 2019

2019 Vietnam Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı - Vietnam, ülkedeki en önemli ticaret fuarı olarak 19. yılına giren VietnamPlas, akıllı üretim çözümlerini vurgulayan 3-6 Ekim tarihlerinde Saygon Fuar ve Kongre Merkezi'nde (SECC) düzenlenecek Sürdürülebilir kalkınma teknolojileri ve hem katılımcı hem de ticari ziyaretçiler için büyük iş fırsatları yaratmaya hazır. Etkinlik, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı -Vinexad Ulusal Ticaret Fuarı ve Reklamcılık JSC ve Yorkers Ticaret ve Pazarlama Hizmetleri Ltd. Şti. Tarafından ortaklaşa düzenleniyor ve Vietnam Plastik Birliği (VPA) tarafından ortaklaşa düzenleniyor.

Dünyanın birinci sınıf plastik makine üreticilerini bir araya getirme

Sergi, dünya genelinde 18'den fazla ülke ve bölgeden (Avusturya, Avustralya, Belçika, Çin, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Malezya, Yeni Zelanda, Singapur, Güney Kore, İsviçre, Tayland, ABD) 520'den fazla lider tedarikçiyi bir araya getiriyor. , Vietnam ve diğerleri, Vietnam pazarı için en son akıllı üretim çözümlerini ve teknoloji başarılarını sergileyecek.

Bu yıl fuar, önde gelen ekstruder markası YAOAN Plastic Machinery dahil olmak üzere uluslararası yüksek kaliteli ve otomatik makine markalarının varlığına tanıklık ediyor;

Sadece yüksek performanslı makine teçhizatı değil, aynı zamanda masterbatch, PVC katkı maddesi, mühendislik polimeri ve bileşiği gibi çeşitli hammaddeler de sergilenmektedir. Dünyanın dört bir yanından önde gelen markalar, yerel üreticilerin üretim hatlarını yükseltmelerine yardımcı olmak için hazır olan yüksek kalibreli plastik işleme makineleri, son teknolojiler ve tek bir çatı altında uygulamalar sergiliyor.

Küresel endüstri ve ticaret birliklerinden güçlü destek

18 yıllık gelişimin ardından VietnamPlas, dünya çapındaki endüstri profesyonelleri arasında iyi ün kazandı. Hindistan'dan Plastik İhracatı Geliştirme Konseyi (Plexconcil), Tayvan Makine Endüstrisi Birliği (TAMI), Tayvan Kalıp ve Kalıp Endüstrisi Birliği (TMDIA) ve Tayvan Plastik Endüstrisi Birliği (TTPIA) gibi uluslararası endüstri birlikleri ana üyelerine liderlik etti. Güneydoğu Asya'daki birçok yatırım odaklı ziyaretçinin en gelişmiş üretim makinelerini, teknolojilerini ve çözümlerini tedarik etmeleri için güçlü bir platform olan VietnamPlas'a yapımcılar.

Vietnam Kauçuk Birliği (VRA), Kauçuk ve Plastik Üreticileri Birliği HCMC (RUPA) ve Vietnam Makine Endüstrisi Birliği (VAMI) gibi diğer yerel sanayi ve ticaret birlikleri, VietnamPlas’ın prestijini güçlendirerek fuara tam destek verdiler. Çok çeşitli yüksek performanslı makine teklifleri için lider bir B2B platformu.