PE Köpük Levha Yapma Makinesi Pe Köpük Levha Ekstruder Mavi Makine Rengi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YAOAN
Sertifika: CE
Model numarası: AF-120
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: 30-90 gün
Ödeme koşulları: TT, LC
Yetenek temini: ayda 100 setleri
Makine Renk: mavi Kapasite: 200kg / saat
Garanti: 1 yıl Hammadde: LDPE
LD: 55: 1 İnverter: ABB
Vurgulamak:

pe foam sheet extrusion line

,

ps foam sheet extruder

PE Köpük Levha Yapma Makinesi

EPE Köpük Levha Ekstrüzyon Hattı esas olarak EPE levhaları üretmek için kullanılır. PE granül kullanarak, ısıtma, eritme, ekstrüzyon işlemi ile,

EPE Köpük Levha Ekstrüzyon Hattı esas olarak EPE levhaları üretmek için kullanılır. PE granül kullanarak, ısıtma, eritme, ekstrüzyon, kürleme, köpüklenme ve çubuk, tüp, U tipi, V tipi ve meyve ağına şekillendirme işlemi ile. Ana özellikleri gürültü ve ısı yalıtımı, yastık koruma, sürtünme önleme, su, çürüme ve nem direnci, iyi elastikiyet, vb. 0.5-28mm sac malzeme yapabilir. Ayrıca kaplama veya laminasyon ile her türlü paketleme ve dolgu malzemesi üretebilmektedir. Bu ürünler yaygın olarak elektron, elektrikli ekipman, sanat ve el sanatları, seramik, lamba, bilgisayar ürünleri ve mobilyalarını paketlemek için kullanılır.

Özellikler:

1. Vida: En kaliteli 38CrMnALAn azotlu çelikten imal edilmiştir. Termal ve azotlu işlem ve özel yüzey kaplama, vidanın yüksek yoğunlukta, yüksek sertlikte ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Vida çapı 105 mm, uzunluğu 4740 mm (iki tarak stili), L / D = 1: 55'dir. Bu özellik, plastifyig yeteneğini ve vidanın kalitesini artırır.

2. Malzeme Besleme Sektörü: İki ucu silindir ve dişli kutusuna bağlanır. Buradan ham madde ekstrüdere gönderilir. Kullanıcı sıcaklığın ortaya çıkmasını önlemek için dolaşımda bir miktar soğutma suyu bulundurmalı, bu da ham maddenin yapışmasını, yapışmasını ve hatta malzeme besleme deliğini tıkayacaktır.

3. Bütan Giriş ve Bütan Pompa: Bütan pompası, yüksek basınç ölçüm pompasıdır. Bu pompa, sıkıştırılmış bütanı yüksek basınçlı 100-150Mpa ile silindire püskürtmektedir.

4. Anti-büzülme ve anti-büzülme pompasının girişi: Anti-büzülme pompası, ısıtılmış anti-büzülmeyi silindir içine 10-15Mpa'lık bir basınçla gönderir. Eritilmiş anti-büzülme, anti-büzülme girişinde LDPE ile karışır.

5. Kalıp-Kafa: Erimiş ham madde buradan ekstrüde edilir. Hammadde, kalıp-dudaktan geçerken köpürmeye başlar. EPE tabakasının kalınlığı, kalıp ağzına ve çekme hızına bağlıdır.

6. Tamburun şekillendirilmesi: EPE sayfasının kalınlığı bu kısma bağlıdır. Böylece soğutma suyu, soğutma havası bu parça tarafından sağlanır.

İletişim bilgileri
ryan

Naber : +8613825752088