Yapı Malzemesi İçin PP Delikli Yapı Kalıp Üretim Hattı, PP Delikli Yapı Kalıp Makinası

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YAOAN
Sertifika: CE
Model numarası: AF-1220,915mm
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: 30-90 gün
Ödeme koşulları: TT, LC
Yetenek temini: ayda 100 setleri
Hammadde: Pp cips Ürün kalınlığı: 8-18mm
Hat hızı: 2-6m/dak Makine Renk: gri
Garanti: 1 yıl Vida: 100MM
Vurgulamak:

hollow profile sheet extrusion line

,

profile sheet making machine

Yapı Malzemesi İçin PP Delikli Yapı Kalıp Üretim Hattı, PP Delikli Yapı Kalıp Makinası

Uygulama:

PP yeni içi boş bina kalıp üretim hattı Bu ünite, hidrolik elek değiştirici, kalıp, birincil çekiş makinesi, tavlama fırını, soğutma bölümü, ikincil çekiş makinesi, çapraz kesim makinesi ve konveyörden oluşan tek bir vidalı ekstrüzyon presine sahiptir. Endüstride, ilk O-şekilli içi boş yapı, m-şekilli, V-şekilli, N-şekilli ve iyi şekilli tip olarak değiştirildi ve nihayet bir ızgara tipine değiştirildi. Izgara şeklindeki yapı, malzeme kullanımı ve yapısal özellikler açısından pazar tarafından kabul edilmektedir. Üretilen ürünün yüzeyi pürüzsüzdür ve küçük boyutlu hatalara sahiptir ve çivileme, planya, korozyon direnci ve alev geciktirici gibi birçok avantaja sahiptir.

Geleneksel bina şablonları ile karşılaştırıldığında, PP bina şablonları aşağıdaki avantajlara sahiptir:

1. İyi su direnci. Günlerce tamamen suya batırılmış olsa bile, nem ile deforme olmaz. Aside ve alkalilere karşı dayanıklı, korozyona dayanıklı, çürümeye ve paslanmaya dayanıklıdır. Özellikle bodrum mühendisliği, karayolları demiryolları ve köprü iskeleleri gibi ıslak ortamlarda kullanım için uygundur.

2. Çimento ile uyumlu değildir, inşaat sonrası sökümü kolaydır ve sayfa çimento yapışması ile deforme olmaz.

3, plastik şablon yüzeyi pürüzsüz, pürüzsüz, temizlik ve bakım maliyetlerini azaltarak, kalıp ayırıcı uygulamak gerek yok. Yapılı olduğu binanın yüzeyi pürüzsüz ve düzdür ve ikincil değişiklik gerekli değildir.

4. Hafif, yüksek verim, uygun destek, düşük emek yoğunluğu ve yüksek inşaat verimliliği.

5, destek gücü deforme kolay değildir, ancak darbe ve aşınma yüksektir.

6, düşük maliyetli. Uzun servis ömrü, ciro sayısı 100'den fazla kişiye ulaşabilir. Kullanılan hurda plakalar ve hurdalar geri dönüştürülebilir ve tekrar kullanılabilir, böylece maliyet tasarrufu sağlanır ve kirlilik azalır. Kombine kullanım maliyeti, geleneksel ahşap kalıplara kıyasla% 30'dan fazla tasarruf sağlayabilir.

7, uzun ömür, tekrarlanan kullanım süreleri. Zarar görmüş son plastik kalıp, yine ezilebilir, yeni bir kalıbın içine yeniden işlenebilir, kaynakları korur ve “yeşil endüstri” gereksinimlerini karşılar.

8, iyi yalıtım, inşaat süresini kısaltmak için elverişli.

9. Ev ahşap yöntemi için çeşitli yöntemler kullanılabilir ve kaynak da yapılabilir, böylece ikincil işlem inşaat sahasında esnek bir şekilde gerçekleştirilebilir.

10, plastik şablon işlenebilir, rendelenmiş, kesilebilir, nailable, ahşap kalıp ile birlikte kullanılabilir

11. İşlem kaydedildi ve inşaat verimliliği arttırıldı. PP içi boş plastik yapı şablonunun iki yüzeyi (pürüzsüz yüzey veya sırt yüzeyi) farklı kullanım etkilerine sahiptir. Karkas yüzeyi, pürüzsüz yüzey kullanılarak beton döküldükten sonra pürüzsüz ve pürüzsüzse, karkas yüzeyi temiz ve pürüzsüzdür ve dekoratif yüzeyin ve dekoratif suyun gereksinimleri gerekli değildir. İkinci kez kullanılır, malzeme kaydedilir, temizlik ve bakım maliyetleri düşer ve kalıplama sonrası betonun kalitesi düşer. Kararlı ve zaman kazanın. Bir sırt kullanılması durumunda, sıva tabakası ile birleştirmek avantajlıdır. Özellikle, ilk iki ayak sırtı yüzeyi kullanılarak elde edilir.

PP Delikli Kalıp Standart Boyut (Özelleştirilebilir)
Kalınlık (mm)
Genişlik * uzunluğu (mm)
Ağırlık (kg)
15
* 1830 915
14-15
16
* 1830 915
15-16
17
* 1830 915
16-17
18
* 1830 915
17-18
15
* 2440 1220
24-25
16
* 2440 1220
26-27
17
* 2440 1220
27-28
18
* 2440 1220
29-30

Paketleme ve nakliye

PAKETLEME plastik film + streç film + tahta sandık + kurutma maddesi.
TESLİM Yaklaşık 90 gün (tüm yeni parçalar)
NAKLİYE Makineyi kaba yerleştirin ve sabitleyin ve sevkıyat için her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için kabı kapatmadan önce dikkatlice kontrol edin. (Makineyi ve kurutma ajanını sabitlemek için çelik tel kullanın).
Her noktaya özen gösteriyoruz, böylece müşterilerimiz makineleri mükemmel durumda alabilirler.

Hizmet sistemimiz nedir?

ÖN SATIŞ a. Detaylı makine tanıtımı;
b. Müşterilerin gereksinimlerine göre uygun anahtar teslimi çözüm önermek;
c. Referans için test üretimi sağlamak;
ÜRETİMDE a. Hazırlık için müşterilere tedarik düzeni çizimi;
b. Boru hatları, elektrik tesisatı, hava boruları, soğutma çevrimi suyu vb. İçin uygun bina projesi önermek;
c. Müşterileri üretim durumu hakkında bilgilendirin;
SATIŞTAN SONRA a. Kurulum, işletmeye alma ve eğitim için mühendisleri yurtdışına gönderin;
b. Ekstrüzyon ürünlerinin malzeme formülünü sağlayın, müşterilerin istekleri doğrultusunda hammaddenin mükemmel tedarikçisini tavsiye edin;
c. Yedek parça gibi müşterilerin ihtiyaç duyduğu herhangi bir ihtiyacı olması halinde yardım sunun;
d. Talep üzerine gerekli teknik desteği sağlayın;

YAOAN MAKİNE tercih neden?
1. Mesleği: YAOAN, 1980'li yıllardan beri sadece plastik ekstruder üretmektedir, geniş tecrübe ve profesyonel ekip, plastik ekstruder endüstrisinde lider konumumuzu sağlamaktadır.

2. Kalite: Ürünlerin kalitesi, her zaman daha iyisini yapmaya gayret eden girişimciliğin sürekli gelişiminin temel taşıdır, kalite önce gelir, gelişen ve yenilikçi sorumluluklarımızdır;

3. Teslimat: Fabrika yönetimini optimize ediyoruz ve sizin için üretim süresini kısaltmak amacıyla üretim akışını iyileştiriyoruz;

4. Maliyet kontrolü: Ürünlerimizin pazarda yeterince rekabetçi olmasını sağlamak ve ürünlerimizin daha yüksek performans-fiyat oranını gerçekleştirmek için iç yönetim iyileştirme ile üretim maliyetini düşürmek için elimizden geleni yapıyoruz.

SSS
S1: Makinenin garantisi nedir?
A1: Makinemizin garanti süresi, makinenin alıcının fabrikasında iyi kurulmasından 12 ay sonra;

S2: Makine için hangi paketi kullanıyorsunuz?
A2: Makineyi korozyon önleyici yağ ile boyanmış ve daha sonra plastik film ile kaplanmış ve daha sonra ahşap kasaya paketlenmiş veya müşterinin gereksinimlerine göre ahşap palet üzerine sabitlenmiş veya film ambalajlı kaba yüklenmelidir. Tüm makinelerin sabitlenmesinden sonra, kabı kuru tutmak için kurutma maddesi kullanacağız.

S3: Makineyi satın alırsam bize rehberlik edecek talimat kılavuzunuz var mı?
A3: Evet, referansınız için ayrıntılı kullanım kılavuzu sunuyoruz. PLS rehber için dikkatlice okuyunuz. Hala çözülemeyen bir sorun varsa, PLS bize ulaşın, size her zaman yardım etmeye hazırız.

Q4: yurtdışı müşterilere hizmetiniz nedir?
A4: Mükemmel denizaşırı servis veriyoruz. Makine montajı ve devreye alma ve test üretim rehberi için denizaşırı mühendisler ve ayrıca alıcı işçilere eğitim vereceğiz. Ve her zaman teknik destek vermeye hazırız.

İletişim bilgileri
ryan

Naber : +8613825752088